Provocative Gel – opinie, cena, gdzie kupić, oryginalne, czy warto

[Głosów:    Average: /5]

Prowokacyjny Gel – smar narzędzie, lub naśladując nawilżenia pochwy do kobiecych narządów płciowych, które pomaga uczynić życie seksualne bardziej zróżnicowane i emocjonalne. Aci Lubrico (aby śliskie gładkie) żel smarujący służy do zmniejszenia tarcia. Kraj pochodzenia Prowokatywnej Gel – Europy. Towary stosowne certyfikaty, a co najważniejsze – efekt pracy!

Ile i gdzie kupić prowokacyjny Gel?

Nasz blog TutKnow.ru sprzedaje nic i nikt nie współpracuje na temat sprzedaży. Kup intymny żel dla kobiet smaru „Gel Prowokacja” dostępny jest w sklepie internetowym klikając na poniższy banner na oficjalnej stronie producenta:

Cena Prowokatywnej Gel (rurki 50 ml) w zamkniętym opakowaniu

Własności żelu Astroglide Prowokatywnej żel

Określenie „środek smarujący” nie jest bardzo korzystne właściwości intymnych żele. Słowo jest zbyt wielowartościowy, nazywa substancję do nawilżania narządów smarowanie, Sex-żele. Podobnie jak większość produktów orientacji prowokacyjny żelowa substancja pochodzenia organicznego. W jego skład głównym składnikiem jest wosk naturalny lub syntetyczny.

Oczywiście, celem jednorodną produktu przygotowanie poszczególnych narządów ciała i dla przyjemności, o płeć. Ale nie jest to jedyna nieruchomość (nawilżać). Często zdarza się, że w procesie przyjemności seksualnej na wrażliwe błony śluzowe pojawiają mikropęknięć i podrażnienia. W tym przypadku bardzo ważne jest drugi przydatna właściwość prowokacyjnych żel do ochrony delikatnych obszarów skóry wrażliwej przed uszkodzeniem, aby ją otaczają, blokując drogę zakażenia.

ir brodct ntenn eergency1 Provocative Gel   opinie, cena, gdzie kupić, oryginalne, czy warto Nie najmniejszym seks jest komfort. Rozmowa jest o miękkim łóżku i ciepłe tropikach, a także brak bólu, które występują z tarciem. W tym przypadku, prowokacyjnym smar żelu zwiększa komfort nawilżania usuwanie nieprzyjemnego tarcia.

Przeciwwskazania „Gel Prowokacja”

Intimate Prowokacyjny Gel Żel nie ma przeciwwskazań.

Można nadal ostrzegają smary nie są środki antykoncepcyjne i nie pełnią tę samą funkcję, nawet częściowo. Ale bardzo prowokacyjny Żel może być używany, na przykład prezerwatywy (dowolne).

--->>  Valgorect - opinie, cena, gdzie kupić, oryginalne, czy warto?

Kompozycja kobiet intymnej żelu poślizgowego

Oczywiście główny składnik prowokacyjnych żel jest syntetyczny wosk. Jednakże, środek poślizgowy był jasny w strukturze, jak pochwy smaru zawiera wystarczającą ilość wody. Jest to pierwszy składnik w prowokacyjnym żel. Całkowicie nieszkodliwe, ale szybkoschnący. Dlatego tym bardziej zawartość wody w żelach intymnych, tym bardziej wymaga zastosowania.

drugi składnik, środek nawilżający jest gliceryna. Istnieją również pewne substancje odżywcze skóry, zmiękczenie go.

nie jest kompletna smaru żel o dużej ilości patogenów zapewniającego stymulujące działanie kofeiny i mięty. Są one lekko podrażnia błonę śluzową. Uczynić je bardziej wrażliwe na dotyk. Oba te elementy dają żel lekki przyjemny zapach. W celu zabezpieczenia, które w cienkich warstwach folii, błon śluzowych i posiada właściwości antyseptyczne jest enzym o aktywności hialuronidazy. Prowokacyjne Gel, komfortu i ochrony.

jest Szczegółowy skład jednorodną smaru żelu kobiet:

coho pppied rt br1 Provocative Gel   opinie, cena, gdzie kupić, oryginalne, czy warto Aqua, poliakrylan sodu, dimetikon, Cyklopentasiloksan, trideceth-6, PEG / PPG-18/18 Dimethicone, glikol propylenowy, mocznik, gliceryna, izononyl izononylu, kofeina, sorbitol, dipotasowy glicyryzynian, sodowa sacharyny, o-Cymen-5 -ol, mentol, fenoksyetanol, laurynian glicerolu, kwas mlekowy.

Sposób stosowania Prowokacyjny Gel

Dowolny odpowiedni środek smarny na dopochwowy i Anal. Osaczeni żel nie jest wyjątkiem, to może być wykorzystywane do innych rzeczy, aby zwilżyć wibratory, zabawki, wibratory intymnych, na przykład. W opakowaniu znajduje się zaledwie Prowokacyjne Gel 50 ml, to nie znaczy, że dużo, ale kilka razy, aby angażować się w przyjemności seksualnej (by tak rzec, aby spróbować) wystarczy, aby „głową”.

Zastosuj smarowania galaretka Prowokacyjny Żel bardzo prosta i nie powinna zawstydzić nawet najbardziej niezdarna. Sporządzono: przed seksem, nasmarować bezpośrednio na sromu. I to wszystko. To może być powtarzana tyle razy, ile chcesz, dopóki cały żel. Żel może być w połączeniu z prezerwatywy.

intymnej dla kobiet smar żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym. Łódź

--->>  SlimJet - opinie, cena, gdzie kupić, oryginalne, czy warto?

opinie o Prowokatywnej Gel

Największa na produkt „żel prowokacja” dla intymnych życiu kobiet, natomiast nowością ma dużą ilość informacji zwrotnej. Ogólnie rzecz biorąc, wiele pozytywnych opinii na temat jakiegokolwiek smaru. Negatywna prostu nic pisać. Wśród wszystkich, najbardziej typowe opinie, być może, są następujące:

Lena, 30 lat

jeszcze nie korzystał z żadnych „wzmacniacze smaku” dla życia intymnego. Zawsze z brakiem nawilżenia pochwy użyto i odwieczne wazelina. Ale otrzymał dar-prowokacyjny żart smaru żelowego. I oto jest – różnica między niebem a ziemią! Spróbuj którzy nie próbował coś takiego, że warto.

Angelica, 39 lat

I użył smaru żelu i nie wstydzę się do tego przyznać, ale Prowokacja Gel lubił bardziej niż inni. Po pierwsze, nie ma efektu spalania (gdy wszystko w intymnym miejscu tylko spala); Po drugie, można użyć prezerwatywy; Trzeci, cienki, lekki i na tyle. Jestem szczęśliwy, czuję się dobrze.

Kate, 40 lat

Trochę niezręcznie pisać na intymne tematy, ale będę mówić o prowokacyjnym smarującego żel. Jest to dar, który dałem jej męża na rocznicę ślubu. Na początku byłem prawie zawstydzony, że otrzymałem taką „żeton”, ale po seksie, wszystko układało się i myślę, że to dobrze, że mój mąż myślał o seksie ze mną. Po tym wszystkim, dla tak wielu latach małżeństwa, moje uczucia nie były takie same.

O Adrianna Loszynska 175 artykułów
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.