Ocean Shake Serum PP3+ – opinie, cena, gdzie kupić, kup teraz

[Głosów:0    Średnia:0/5]

W związku z szybkim rozwojem sprzętu wysokiej technologii i zabiegów anti-aging są coraz bezpieczniejsze i bardziej dostępne. W związku z tym rośnie ich popularność. Teraz stało się modne mieć przenośny sprzęt w domu i przeprowadzić lifting na własną rękę. Ale moc takich urządzeń jest zwykle znacznie mniej profesjonalny. Przyjemny Wyjątkiem jest urządzenie RF Ocean drgań surowicy PP3 +.

Urządzenie Ocean drgań surowicy PP3 +

Zasada działania opiera się na wpływie na skórę promieniowania elektromagnetycznego o częstotliwości radiowej jest w stanie ogrzać go do temperatury 60oC. W zależności od wybranych ustawień możliwe jest stymulowanie środek i głębokich warstw skóry właściwej.

Po podgrzaniu powyżej cząsteczek białkowych 42оС, który jest głównym materiałem z włókien kolagenowych zmienia swoją strukturę, co powoduje ich redukcję. W związku z tym, że skóra jest zaostrzona, staje się bardziej gęsta i elastyczna. Jednocześnie stymuluje naturalną produkcję kolagenu i elastyny, dzięki której dana osoba jest odświeżona i odmłodzona.

zestaw zawiera dwie dysze: dwubiegunowych i monopolarne. Dwubiegunowe jest ważny tylko na górną warstwę skóry właściwej i tkanki podskórnej tkanki tłuszczowej. To pozwala na zbadanie jej najbardziej delikatnych partii twarzy: Wokół oczu i ust, szyi. To jest dobre, kiedy trzeba wygładzić bruzdy nosowo-wargowe, usunąć siniaki i worki pod oczami, należy pociągnąć górną powiekę do usuwania pierścieni i zmarszczki na szyi.

dut ttrctive beutifu131 1 Ocean Shake Serum PP3+  opinie, cena, gdzie kupić, kup teraz Multipolar głowica składa się z dwóch par elektrod generujących impuls w tym samym czasie. Można skonfigurować je w różnym natężeniu, co działa w jednej sesji przez dwie warstwy skóry: powierzchnię i środkowy lub głębokie. To znacznie poprawia jej kondycję, to pozwala na usunięcie nawet głębokie zmarszczki, poprawia koloryt skóry i sprawia, że ​​wyraźny owal twarzy.

zalety Ocean drgań surowicy PP3 +

W porównaniu do innych przenośnych urządzeń elektrycznych przeznaczonych do podnoszenia i odmłodzenie w domu, model Farby posiadają szereg wyraźnych korzyści:

 • dobra moc przy bardzo niewielkich rozmiarów;
 • obecność jednobiegunowych i dwubiegunowych bitów;
 • prostotę i łatwość użytkowania;
 • prosty i intuicyjny interfejs
 • urządzenie waży tylko funta pół.
--->>  Onycosolve - opinie, cena, gdzie kupić, oryginalne, czy warto?

Takie pozytywne zmiany na skórze są widoczne po pierwszym zabiegu. A dzięki regularnym stosowaniu, wynik jest porównywalny z salonu.

Obecność wielobiegunowego dyszy pozwala efektywnie korzystać z urządzenia nie tylko do korekcji twarzy. On jest dobry w walce z cellulitem wcześnie, nadaje się do łatwego zaostrzenie piersi, okazał się w znaki likwidacja nesessarily rozciągnąć i rozstępów.

Zasady operacja Ocean Wstrząsnąć Serum PP3 +

Wszystkie zasady działania urządzenia do fal radiowych faceliftingu Ocean Wstrząsnąć Serum PP3 + jasno określone dla użytkownika, który ma zostać uważnie przed pierwszym użyciem i ściśle przestrzegane. Chociaż ilość sprzętu jest umiarkowana, Ocean wstrząsnąć Serum PP3 + rf 49E i L90V należą do klasy modeli handlowych oraz w przypadku nieprawidłowego działania może spowodować szkody dla pacjenta.

Środki

Zanim zaczniesz, musisz usunąć pacjenta i wszystkie metalowe przedmioty (kolczyki, pierścionki, zegarki, itp.) Włosy są delikatnie usuwane z czoła i naprawić swój jednorazowy czapkę kosmetycznego lub bandaża. Korzenie nie powinny pozostawać na zewnątrz, więc nie są one uszkodzone przez elektryczność statyczną.

dut ttrctive beutifu137 Ocean Shake Serum PP3+  opinie, cena, gdzie kupić, kup teraz technice sposób jest następujący:

 1. Dokładnie oczyszcza twarz należy zastosować specjalny przewodzący żel lub krem ​​wysokiej jakości.
 2. wybrać elektrody oraz podłączenie urządzenia zasilającego z sieci.
 3. zamocować głowicę dyszy do skóry i delikatnie przemieszczenie go ustawienia optymalnej intensywności.
 4. Obecna pojemność powinna być taka, że ​​można poczuć ciepło i mrowienie, ale to nie był silny ból.
 5. Ważne jest, aby upewnić się, że głowę cały czas porusza się po skórze, gdy jest opóźnione nawet o kilka sekund, może pojawić się palić.

trwania obróbki nie powinna przekraczać 10-15 minut. i powtórzyć procedurę w dzień lub 2 razy w tygodniu.

procedura schemat

efekt podnoszenia zależy w dużym stopniu od tego, czy wybrany dyszy i kierunku, w którym porusza się w oczy. Jest to konieczne, aby przesunąć wzdłuż linii masażu, zawsze zgodnie z zasadą „od środka do obwodu i od dołu do góry”.

--->>  HemorrhoSTOP - opinie, cena, gdzie kupić, oryginalne, czy warto?

Tutaj jest szorstka schemat postępowania:

 • kształcie wachlarza pionowe linie z brwi do włosów;
 • w nosowo-krotnie (stopniowo w dół IT 1 cm), linie krzywe dolnej krawędzi oczodołu;
 • podstawy szyjki w kierunku pionowym do dolnej szczęki
 • półkola zatężono pod dolną powiekę od wewnętrznego kąta oka do zewnętrznej
 • środek czoła poziomej linii równoległej do linii wzrostu włosów, przesuwając się o 1 cm.
 • środek podbródka na szczyt kości policzkowych;
 • połowy szyi w przedniej części prawej i lewej strony, wzrost do 1 cm do góry;
 • W środku górnej (dolnej) krawędzi, a następnie do strefy
 • wzdłuż dolnej szczęki do góry, równoległe linie, osiągając poziom kącikach ust
 • gniecenie powieki górnej pionowych linii do rzęs;
 • środek podbródka na prawo i lewo wzdłuż linii owalu twarzy;
 • linii górną powiekę z wewnętrznym kącie oka na zewnątrz.

Podsumowując, można zrobić lekką spirali masażu prysznica na całej twarzy. Aby upewnić się, że skóra się uspokoiła, po zabiegu, stosuje ona krem ​​nawilżający i podnoszenia.

Więcej, aby zobaczyć wszystkie szczegóły dotyczące zamieszczonych filmów z komentarzami ekspertów.

Komplikacje i przeciwwskazania PP3 Ocean wstrząsnąć Serum +

Z prawem powikłań zabiegu po to się dzieje. Po bardzo intensywna ekspozycja może być niewielkie zaczerwienienie, które prowadzi własną wysokie na kilka godzin.

Jeśli umieścisz zbyt silną moc, a nie podążać za ciągły ruch elektrody, skóra może stać się bardzo gorący i nawet tworzą oparzenie. Oczywiście, uczucie w tym przypadku będzie bardzo nieprzyjemne.

Przeciwwskazania do korzystania z urządzenia „Ocean Wstrząsnąć Serum PP3 +” to:

 • nieletnich wiek pacjenta;
 • ciąży i okres karmienia piersią;
 • rak i choroby autoimmunologiczne;
 • aktywne procesy zapalne;
 • uszkodzenie skóry w obszarze roboczym;
 • wszczepiono rozrusznik serca;
 • obecność metalowych implantów w głowy, szyi, szczęk,
 • niewydolność układu krążenia;
 • wyraźne objawy trądziku różowatego,
 • krzepnięcia krwi;
 • nadciśnienie i cukrzyca 2-3 stopni.
--->>  Hypertonium - opinie, cena, gdzie kupić, oryginalne, czy warto?

Nie jest konieczne, aby wykonać procedurę podczas miesiączki – to może wzmacniać dyskomfort. Gdy nadwrażliwość skóry moc musimy zwiększać ją stopniowo. Po opalaniu i garbowania trzeba czekać co najmniej 2 tygodnie, aż warstwa ochronna skóry jest w pełni przywrócona.

opinie i wyniki Ocean wstrząsnąć Serum PP3 +

Według większości konsumentów, RF urządzenie Ocean wstrząsnąć Serum PP3 + jest bardzo skutecznym narzędziem dla odmłodzenia, który jest wygodny i bezpieczny w użyciu w domu. Profesjonalne urządzenie kosmetyczki jest również zadowolony. Jest to kompaktowy, ale wystarczająco silne, aby dać dobre rezultaty.

Kup „Ocean wstrząsnąć Serum PP3 +” może być prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach lub w internecie. Jego cena zaczyna się od 22 tys …. Ważne jest, aby natychmiast uzyskać certyfikat potwierdzający jakość urządzenia oraz jego zgodność z międzynarodowymi standardami. W przeciwnym razie, jego użycie jest niebezpieczne dla pacjenta i kosmetyczki.

Pierwsze efekty są zauważalne po 3-4 zabiegach. W miarę upływu czasu, efekt jest wzmacniany, ponieważ „PP3 Ocean wstrząsnąć Serum +” stymuluje naturalną produkcję kolagenu i elastyny. Więc w końcu, w celu oceny zmian na twarzy lepiej w 1-2 miesięcy po zakończeniu kursu, porównując zdjęcia przed i po.

O Adrianna Loszynska 169 artykułów
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.