Aqua Disiac – perfumy z feromonami-cenowe damskie i męskie perfumy

[Głosów:    Average: /5]

seksualnie atrakcyjny mężczyzna sprawia, że ​​jego wygląd, głos, postawa, zapach. Poszukiwania drugiej połowie na poziomie podświadomości, oparty na odpowiednim, atrakcyjny zapach. Perfumy z feromonami Aqua Disiac został zaprojektowany specjalnie w celu zwiększenia pożądania seksualnego partnera. Mając różne zapachy przeznaczone dla mężczyzn i dla kobiet, te perfumy można nazwać eliksir uwodzenia, zaufania i emancypacji.

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej

Co to są feromony

Feromony zwane aktywną substancję chemiczną na skórze tworzą się każdej osoby. W języku greckim słowo oznacza dosłownie „przyciągający hormon”. Feromony mężczyźni i kobiety mają zastosowanie do partnera ekscytujące, przyciągając uwagę płci przeciwnej. Między atrakcyjnością seksualną osoby i liczby one wygenerował „attractional hormon” istnieje bezpośrednia korelacja.

beverge citru coe up 1 1 Aqua Disiac  perfumy z feromonami cenowe damskie i męskie perfumy

Oczywiście, tylko feromony nie może zagwarantować wieczne niebiańskiej miłości, czy długi silny związek, ale pociąg seksualny one dostarczyć. Dzięki duchów z feromonami może być z powodzeniem łączyć seksapilu ciała i możliwość korzystania znakomity zapach. Duży wybór z nich są prezentowane pod marką Aqua Disiac. Oprócz zwyczajowych smaków marki zakres obejmuje linię Sexy piżma dzikiego życia przekazany 5 kobiet i 2 męskie zapachy na bazie piżma.

Opis fundusze

Ta marka produkuje trzy wersje perfum – perfumy męskie Aqua Disiac damska i uniwersalne (unisex). Ponadto do ich zwykłej postaci, przedstawionej na sprzedaż w fiolce 10 ml, wytwórca zapewnia się koncentrat feromonów Aqua Disiac w małej fiolce z 8 ml. W każdym kierunku tworzone różne smaki Aqua Disiac repliki znanych marek. Oddzielnie Sexy piżmo wild life, którego głównym składnikiem jest piżmo. Jest to tajemnica gruczołów piżmowiec, która jest uzyskiwana bez szkody dla zwierzęcia. Te duchy, życie jak Sexy dzikiego piżma można przypisać tendencji w ostatnim dziesięcioleciu. Piżmo nadaje kompozycji ciepła, żywotność i zmysłowość.

--->>  VagiLine - oryginalne produkty, kup teraz, opinie, cena

Aqua Disiac butelkowane w szklanej butelce, perfumy pakiety w stylowym pudełku kartonowym. Charakterystyczną cechą: – obecność rolki z którego produkt jest stosowany na skórę. To sprawia, że ​​ich oszczędne zużycie paliwa i ich używać prawidłowo.

Aqua Disiac butelkowane w szklanej butelce, perfumy pakiety w stylowym pudełku kartonowym.

Perfumy Aqua Disiac jest na bazie oleju, co zapewnia wysoką jakość i trwałość zapachu. Feromony, które są obecne w kompozycji perfum, otrzymane sztucznie w laboratorium. Są one bardzo skuteczne i bezpieczne. Wszystkie składniki o Aqua Disiac produkowane i mieszać za pomocą nowoczesnego sprzętu wysokiej precyzji we Francji. Oprócz przyjemnego zapachu i zdolności feromonów w ich skład, aby rozbudzić pasję seksualnych i pożądania warto zauważyć, tak ważnych właściwości alkoholi, jak dawanie wiary w siebie, wyzwolenia, pomoc w kontaktach z płcią przeciwną.

Jak używać

bhin food bck hnd chef 1 Aqua Disiac  perfumy z feromonami cenowe damskie i męskie perfumy

Aqua Disiac – i opłacalne perfumy z feromonami. Aby uzyskać zauważalny wynik z wykorzystaniem Aqua Disiac, trzeba przestrzegać zasad podanych w instrukcji. Takie perfumy. Zapachowy nanosi się za pomocą walca

 • skóra za uszami.
 • Punkt impulsu na nadgarstku.
 • depresja podobojczykowej.
 • Skrzynia obszar.

Zalety stosowania

Aqua Disiac ma następujące zalety w stosunku do zwykłych perfum:

 • na bazie oleju, przy czym aromat dzikiego piżmo Aqua Disiac długości.
 • Sprzęt seria obejmuje różnorodne smaki, aby spełnić nawet najbardziej wymagające gusta.
 • Koncentrat feromonów Aqua Disiac posiada wyraźny efekt i naprawdę przemienia osobę. To przyczynia się do zwiększenia poczucia własnej wartości, poprawia nastrój i podniecenie seksualne.
 • wydajność. Ze względu na wałek perfumy Aqua Disiac równomiernie dozować i rozprowadzić na skórze.

Seksowne duchy pomoc życia być pewni siebie wokół płci przeciwnej.

 • Produkty marki Aqua Disiac przystępnej cenie (od 400 do 1000) odpowiadają wysokiej jakości.
 • Kompaktowe opakowanie Aqua Disiac. Butelka mały rozmiar pozwala zabrać ją ze sobą i nosić w małej torebce.
 • Pokrywa szczelnie zamknięte, co daje szansę na długi czas, aby cieszyć się swoją ulubioną piosenkę.
--->>  Eretron Aktiv - opinie, cena, gdzie kupić, oryginalne, czy warto?

Główną zaletą tego narzędzia. – okazję poczuć atrakcyjne i pożądane dla płci przeciwnej

feromonów nie jest jeszcze w pełni poznany przez naukowców. Oczywiście, syntetyzowane w laboratorium hormonów może nie działać jak produkowane przez człowieka. Ale to perfumy nie jest bezużyteczny. Korzystanie z nich, kobieta i mężczyzna stają się o wiele bardziej pewny siebie. Ze względu na to, że przyciągają uwagę płci przeciwnej, odsłaniając bez wahania indywidualność i niepowtarzalny urok. Aqua Disiac – duchy, które pomogą Ci znaleźć swoją bratnią duszę. Wśród różnych smakach jest łatwo znaleźć taki, który spowoduje, że partnerowi poczucie komfortu i współczucia.

Recenzje

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej

Dodaj opinię

Anna, 40 lat:

Aqua Disiac dzikie piżmo nr 2 dał mi w pracy. Nie chciała je nabyli. To nie jest cena, to jest całkiem przystępne. I tu jest feromony nie byłem pewien. Są ładnie pachnieć – chlubnym nuty kwiatowe i owocowe. Ważne jest, że efekt Aqua Disiac naprawdę jest! Po 15 latach małżeństwa, płeć blask z nowymi kolorami.

Olga, 26 lat:

W ostatnich latach, wolą perfumy z feromonami Aqua Disiac. Przyciągają one mi nie feromony, ale żywotność i różnorodność przyjemnych zapachów. Lubię kompaktowe opakowanie, ekonomiczny w stosowaniu i odpowiedniej wartości. Nie wiem, czy feromonów. Ale na pewno Aqua Disiac – wysokiej jakości perfumy w przystępnej cenie.

O Adrianna Loszynska 173 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.